Skocz do zawartości

Witamy na Technics Group PL

Guest Image

Witamy na Technics Group PL, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym. Jeśli posiadasz konto na FACEBOOK'u możesz to zrobić jeszcze szybciej jednym kliknięciem.

Zakładając konto na Technics Group PL, możesz uzyskać następujące przywileje:

  • Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Tu się witamy


Duke

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Również witam serdecznie. Moja przygoda z Technics'em rozpoczęła się od wzmacniacza su-z11, a obecnie mó∆ zetsaw to:

- szpula rs-1500/1506

- magnetofon RS-B965

- cd player sl-p2000

- peamp su-c3000

- końcówka se-a3000

Na półce czeka na nowego właściela su-c2000 i se-a2000 oraz sprzęt, którego nigdy nie oddam, gdyż był prezentem od rodziny cd670 :)

IMG_5896.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2018 o 16:37, Łukasz Rutkowski napisał:

Również witam serdecznie. Moja przygoda z Technics'em rozpoczęła się od wzmacniacza su-z11, a obecnie mó∆ zetsaw to:

- szpula rs-1500/1506

- magnetofon RS-B965

- cd player sl-p2000

- peamp su-c3000

- końcówka se-a3000

Na półce czeka na nowego właściela su-c2000 i se-a2000 oraz sprzęt, którego nigdy nie oddam, gdyż był prezentem od rodziny cd670 :)

IMG_5896.jpg

Wiem że czeka , pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam szanowne towarzystwo.

Początek mojej przygody to sierpień 2017 amplituner SA AX 540 i korektor GE 70

obecnie jestem jeszcze zadowolonym użytkownikiem: procesora SH AC 500D oraz odsłuch to: SB T200 / SB C500 i SB S500.

szukam cały czas natchnienia na odtwarzacz sieciowy :) rozważam coś pomiędzy: Yamaha DENON Pionieer ostatnio Panasonic widziałem- ponieważ nie spotkałem się z dobrym odpowiednikiem wizualnym mojej ulubionej firmy. komplenie szczęśliwy bedę po zakupie BR. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam - fajne forum - miła niespodzianka z nowym rokiem. Technics?  hmm...   zawsze był jest i zawsze bedzie - w różnych konfiguracjach. Skradł połowę mojego serca ale druga połowa to "złote lata" Unitry-  czyli polskie gramofony. Kupuję podupadły szmelc i w ramach hobbby robię z niego cacuszka. Jeżeli ktoś zainteresowany możemy pogadać i o jednym i o drugim

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin
47 minut temu, Jacek Pietrzak napisał:

Kupuję podupadły szmelc i w ramach hobbby robię z niego cacuszka.

 

Fajnie słyszeć że są ludzie z taką pasją.

zapraszam do działu "Nasze klocki" i "Sprzedam" ?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Root Admin
Dnia 4.02.2019 o 21:52, Gustaw Kruszynski napisał:

Moi mili, 

 

witajcie...

...dodam tylko, że mój stos atomowy nabiera masy krytycznej...

s.jpg

Wow

 

Witaj. Naprawdę piękny stos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam wszystkich. Dziękuję Peter za zaproszenie :-) Moja przygoda z Technics-em jest o ile mnie pamięć nie myli od 1999 roku i trwa do dzisiaj ;-)  Czyli mam w tym roku okrągłą 20 rocznicę. Może nie mam najwyższych modeli ale mam je prawie wszystkie od początku. Ostatnio zaczyna ich przybywać i co gorsza brakuje mi miejsca na cały zestaw :-( Trzeba będzie pomyśleć nad taką szafką lub regałem który pomieści to wszystko razem. Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie, w końcu tutaj dotarłem ? . Szczególnie dziękuję Piotrowi (Peterowi) za zaproszenie, nie tylko do tej zacnej grupy. Ogólnie mogę powiedzieć, że Piotr to bardzo dobry Admin !! ?  Życzę wszystkim absolutnej i całkowitej bezawaryjności naszych sprzętów.

Edytowane przez PiotreQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin
Dnia 28.10.2019 o 21:04, PiotreQ napisał:

Witam wszystkich serdecznie, w końcu tutaj dotarłem ? . Szczególnie dziękuję Piotrowi (Peterowi) za zaproszenie, nie tylko do tej zacnej grupy. Ogólnie mogę powiedzieć, że Piotr to bardzo dobry Admin !! ?  Życzę wszystkim absolutnej i całkowitej bezawaryjności naszych sprzętów.

Witaj Piotr ?

Nie przesadzaj z tym adminem ? ale miło to słyszeć. Fakt faktem znamy się już dobry kawał czasu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Root Admin
Dnia 30.12.2019 o 22:30, Fendiu napisał:

Witam i pozdrawiam wszystkich Technicso Szalenców

Technics to sprzecik z mojego dzieciństwa, a ulubionym klockiem jest deck. Tak je zbieram parę lat i miejsca zaczyna brakowac?

 

Witamy

Bardzo ładna kolekcja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Technics Group PL

  • Grupa zrzeszająca wszystkich fanów marki TECHNICS. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do dyskusji, wymiany spostrzeżeń oraz doświadczeń związanych z ukochanym producentem sprzętu audio.

Informacje

Zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
UP