Jump to content

Welcome to Technics Group PL

Guest Image

Welcome to Technics Group PL, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Technics Group PL by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. Earlier
 4. Version 1.0.0

  0 downloads

  SL P333 instrukcja serwisowa en.pdf
 5. Version 1.0.0

  0 downloads

  SL P202_212_222_333_555_777 regulacje de_fr_es.pdf
 6. Witam. Posiadam gramofon sl-qd33 chce kupić nową wkladkę i nie wiem którą wybrać co tonar h-pluger, grado prestige ,at85 może co innego polecacie. pozdrawiam.
 7. Witam, jestem od kilkunastu lat posiadaczem decka Technics RS-BX404. Ostatnio w serwisie został wymieniony pasek oraz rolka dociskowa. Serwisant stwierdził, że należy jeszcze wymienić głowicę odtwarzająco/kasującą ponieważ jest już na niej wytarty rowek po taśmie. Zrobi to tylko żebym mu dostarczył głowicę. Moje pytanie i prośba brzmi - jaką kupić głowicę? Jakiego producenta, o jakich parametrach? Nie znam się na tym 😟
 8. Witam ,mam taki problem ,podejrzewam uszkodzenie procesora SH-GE90 .Ale do rzeczy podłączam zgodnie ze schematem procesor tape line in do amplitunera SA DX 940 tape out .Dzieje się cuś takiego wyświetlacz graficzny działa ,ale nie ma różnicy w dźwięku .Gdy na amplitunerze włączam tape monitor wyświetlacz graficzny w procesorze działa ale brak dźwięku ...Ma ktoś jakiś pomysł co tu się odje..bo procesor był wcześniej sprawny ...Ewentualnie gdzie w Łodzi można go naprawić gdyby okazało się że ma usterkę .... pozdrawiam Mariusz Rząca
 9. Version 1.0.0

  0 downloads

  SL P70 instrukcja serwisowa jp (1).pdf
 10. Version 1.0.0

  1 download

  RS BX70 instrukcja serwisowa jp (1).pdf
 11. Version 1.0.0

  0 downloads

  CONCISE G instrukcja serwisowa jp jp.pdf
 12. @AndreRe, niestety wszystko przenosi się na Facebook'a bo tam oglądalność, sława i pięniądze;-) Tylko na Fejsbuku wszystko po jednym dniu znika i ciężko coś znaleźć. Dziwię się, że Admini i Modzi nie angażują się w życie tego forum, bo są fora tematyczne, które mają się dobrze. Na forum wszystko łatwo znaleźć i nic nie ginie. @AndreRe podziel się otrzymaną wiedzą, chętnie się dowiem, a może komuś przyda się w przyszłości.
 13. Szkoda, że nikt nie chciał mi pomóc, poradę otrzymałem na innym forum, o dziwo nie od fanów marki Technics, smutne to jest, że tutaj nikt mieniący się sympatykiem tej marki nie wyciągnął do mnie pomocnej dłoni. Żałosne, ale tak już jest, że świat się zmienia, a ludzie wraz z nim niekonieczne na lepsze.
 14. Witam ,mam taki problem ,podejrzewam uszkodzenie procesora SH-GE90 .Ale do rzeczy podłączam zgodnie ze schematem procesor tape line in do amplitunera SA DX 940 tape out .Dzieje się cuś takiego wyświetlacz graficzny działa ,ale nie ma różnicy w dźwięku .Gdy na amplitunerze włączam tape monitor wyświetlacz graficzny w procesorze działa ale brak dźwięku ...Ma ktoś jakiś pomysł co tu się odje..bo procesor był wcześniej sprawny ...Ewentualnie gdzie w Łodzi można go naprawić gdyby okazało się że ma usterkę .... pozdrawiam Mariusz Rząca
 15. 2. Czy zestaw SE-A900S + SU-C800U będzie współpracował z korektorem SH-GE70?
 16. Czy naprawdę nikt z fanów marki Technics nie może mi pomóc i odpowiedzieć, który model SU-A800/SU-A800MK2 jest nowszy i lepszy oraz bez wiatraka? Aż trudno uwierzyć, że ta marka umarła skoro nikt z jej sympatyków nie chce doradzić drugiej osobie zastanawiającej się nad kupnem ww modeli. Szukałem na forum elektroda, w google serch i nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi, myślełem, a może lepiej wierzyłem, że tutaj przynajmniej wśród fanów Technics'a znajdę pomoc i ktoś mi poradzi, ale chyba się myliłem, bo taki jest obecny świat, nikt nikomu już nie pomaga tylko trzyma eiedzę dla siebie, smutne to .
 17. Witam, pytanie jak w temacie, czym różnią się oba wzmacniacze tej samej serii, bo jeśli dobrze zrozumiałem z instrukcji obsługi to wzmak MK2 ma wiatrak do chłodzenia i gniazdo wejściowe na TAPE DAC, a ten A800 bez dopisku MK2 ma możliwość Bi-wiring, czego nie ma ten pierwszy, bo technicznie tzn. moczowo są identyczne tj. te same parametry moc/opór na wyjściu końcówek wzmacniacza, czy dobrze rozumiem?? Lata produkcji też te same tj. 1993-96 wg https://www.hifiengine.com/. Będę wdzięczny za pomoc, bo zastanawiam się nad jego kupnem tj. z MK2 czy czekać, aż pojawi się ten bez dopisku MK2 albo dołożyć dużo kasy jak dla mnie i kupić SU-VX700, ale to dla mnie trochę za dużo, może jednak warto?? Będę wdzięczny za pomoc w obydwu kwestiach, pozdrawiam. Andrzej. Załączam króciutki film z czym będzie grać potrzebny wzmak. VID_20230713_184511063.mp4
 18. Witam wszystkich!
 19. W odpowiedzi na potrzeby forum zakładam temat: Krótkie pytanie - krótka odpowiedź. W tym temacie wpisujemy konkretne krótkie pytania i oczekujemy konkretnych krótkich odpowiedzi! Oczywiście dotyczących Technics! Admina/Moda proszę o podwieszenie tematu. No to zaczynamy;-) 1. Czy jest instrukcja w języku polskim do wzmacniacza Technics SU-A700?
 20. Zawsze możesz zapytać też na naszej grupie wsparcia na FB Technics Group PL
 21. Witam Poszukuję instrukcji serwisowych oraz użytkownika do Technics SA-TX1000 oraz SA-TX1010 w dowolnej postaci. Czy ktoś dysponuje taką?
 22. Witam. Wymieniałem niedawno "na próbę" 4 przyciski w RS - BX701. Nic nie dało. Czytałem na różnych forach, różnych marek i mają podobne problemy. Jednym pomaga wspomniana przez Ciebie wymiana przycisków, innym jak w moim przypadku nic nie dało. W zasadzie mam piloty i nie ma problemu ze sterowaniem z pilota, aczkolwiek guziki mnie te strasznie denerwują.
 23. Myślę, że problemem nie jest żaden kondensator lecz tak samo jak w magnetofonach winne są mocroswitche w przyciskach. Otwórz i spróbuj je przedmuchać choć na 90% raczej będzie konieczna ich wymiana.
 1. Load more activity

Technics Group PL

 • Grupa zrzeszająca wszystkich fanów marki TECHNICS. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do dyskusji, wymiany spostrzeżeń oraz doświadczeń związanych z ukochanym producentem sprzętu audio.

Informacje

Zawartość

×
×
 • Create New...
UP