Jump to content
Recenzja i test słuchawek bezprzewodowych
Technics EAH-AZ70W wykonana przez Technics Group PL

Super sprzęt, wykonanie jak i działanie.

 

https://www.technics-group.pl/2020/07/03/eah-az70w/

 

IMG_20200617_141410.jpg 

 

Welcome to Technics Group PL

Guest Image

Welcome to Technics Group PL, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Technics Group PL by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Duke

Administrator
 • Content Count

  349
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Duke

 1. Przeniesione do odpowiedniego działu
 2. Witaj Temat kolumn to bardzo ciężki temat a dlatego, że każdy człowiek tak naprawdę słyszy inaczej i każdy ma swoje preferencje odsłuchowe. Poza tym jest sporo czynników które wpływają na to co słyszymy a co oczekujemy jak wzmacniacz albo pomieszczenie. Ta sama kolumna z różnym wzmacniaczem lub w innym pomieszczeniu z tym samym wzmacniaczem zagra inaczej. Tak naprawdę najlepszym rozwiązaniem jest metoda prób i błędów a więc kupienie, wysłuchanie i podjęcie decyzji, jeśli nie spodoba się to sprzedaż i kupno innych. Tak, trochę drogi interes ale skuteczny. No dobra, wiem, że każdy chciałby prostej odpowiedzi i z pewnością też takiej oczekujesz co tak naprawdę jest bardzo ciężkie do zrobienia ale.. biorąc pod uwagę dane które podałaś, wzmak v500, mały pokój w bloku więc i nie ma mowy o dyskotekach proponowałbym coś od Technicsa, np kolumny podstawkowe SB-M300. Małe, zgrabne z bierną membraną basową. Plus to mały rozmiar a świetne brzmienie. Jeśli interesują Cię jednak duże stojące kolumny to większy brat poprzednich Technics SB-M500. Ten sam system membran basowych ale już kolumny o większej mocy (no i cenie) Ja używam kolumn Jamo Concert 570 Limited Edition i jestem z nich bardzo zadowolony ale jak już pisałem wyżej, jest to kwestia gustu, po prostu trzeba spróbować.
 3. Version 1.0.0

  0 downloads

  Instrukcja obsługi Technics RS-M250 EN i DE
 4. Super robota ? Gratulacje ? Patrząc na ceny tych gramofonów zastanawiam się czy nie ogarnąć tego w ten sam sposób. Przynajmniej wiem kogo podpytywać ?
 5. Zależy co cię interesuje. Zerknij na zestawy innych użytkowników a może coś przyjdzie Ci do głowy. Jeśli chodzi o szpulaki
 6. Duke

  Powitanie

  Witam nowych ?
×
×
 • Create New...