Jump to content

Welcome to Technics Group PL

Guest Image

Welcome to Technics Group PL, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Technics Group PL by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

SU-A800MK2 - różnica ws do SU-A800 bez dopisku MK2


AndreRe

Recommended Posts

Witam, pytanie jak w temacie, czym różnią się oba wzmacniacze tej samej serii, bo jeśli dobrze zrozumiałem z instrukcji obsługi to wzmak MK2 ma wiatrak do chłodzenia i gniazdo wejściowe na TAPE DAC, a ten A800 bez dopisku MK2 ma możliwość Bi-wiring, czego nie ma ten pierwszy, bo technicznie tzn. moczowo są identyczne tj. te same parametry moc/opór na wyjściu końcówek wzmacniacza, czy dobrze rozumiem?? Lata produkcji też te same tj. 1993-96 wg https://www.hifiengine.com/. Będę wdzięczny za pomoc, bo zastanawiam się nad jego kupnem tj. z MK2 czy czekać, aż pojawi się ten bez dopisku MK2 albo dołożyć dużo kasy jak dla mnie i kupić SU-VX700, ale to dla mnie trochę za dużo, może jednak warto?? Będę wdzięczny za pomoc w obydwu kwestiach, pozdrawiam. Andrzej.

Załączam króciutki film z czym będzie grać potrzebny wzmak.

Link to comment
Share on other sites

Czy naprawdę nikt z fanów marki Technics nie może mi pomóc i odpowiedzieć, który model SU-A800/SU-A800MK2 jest nowszy i lepszy oraz bez wiatraka?

Aż trudno uwierzyć, że ta marka umarła skoro nikt z jej sympatyków nie chce doradzić drugiej osobie zastanawiającej się nad kupnem ww modeli. 

Szukałem na forum elektroda, w google serch i nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi, myślełem, a może lepiej wierzyłem, że tutaj przynajmniej wśród fanów Technics'a znajdę pomoc i ktoś mi poradzi, ale chyba się myliłem, bo taki jest obecny świat, nikt nikomu już nie pomaga tylko trzyma eiedzę dla siebie, smutne to .

 

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nikt nie chciał mi pomóc, poradę otrzymałem na innym forum, o dziwo nie od fanów marki Technics, smutne to jest, że tutaj nikt mieniący się sympatykiem tej marki nie wyciągnął do mnie pomocnej dłoni. Żałosne, ale tak już jest, że świat się zmienia, a ludzie wraz z nim niekonieczne na lepsze. 

Link to comment
Share on other sites

@AndreRe, niestety wszystko przenosi się na Facebook'a bo tam oglądalność, sława i pięniądze;-) Tylko na Fejsbuku wszystko po jednym dniu znika i ciężko coś znaleźć. Dziwię się, że Admini i Modzi nie angażują się w życie tego forum, bo są fora tematyczne, które mają się dobrze. Na forum wszystko łatwo znaleźć i nic nie ginie. @AndreRe podziel się otrzymaną wiedzą, chętnie się dowiem, a może komuś przyda się w przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Co Do A800 to oba mają możliwość Bi-Wiring, tak jak z resztą wszystkie z tej serii (A600,A700,A800,A900). Myślę,że obojętnie który,różnicy nie usłyszysz, ja bym się kierował stanem,żeby był w jak najlepszym. Młodszy jest ten z dopiskiem MK2 czyli tak jakby "Poprawiony" bądź "Ulepszony",faktycznie ma dołożony wiatrak,co pozwala mu mieć lepsze chłodzenie szczególnie w momencie jak elementy na nim stoją,bądź umiejscowiony jest w szafce, ale tak jak mówię,najważniejsze to stan danego egzemplarza, jeden i drugi zagra tak samo.

Edited by Radzik42
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Technics Group PL

  • Grupa zrzeszająca wszystkich fanów marki TECHNICS. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do dyskusji, wymiany spostrzeżeń oraz doświadczeń związanych z ukochanym producentem sprzętu audio.

Informacje

Zawartość

×
×
  • Create New...
UP