Jump to content

Welcome to Technics Group PL

Guest Image

Welcome to Technics Group PL, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Technics Group PL by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Technics SA-TX30 lub SA-TX50


vexxaw
 Share

Recommended Posts

Panowie,

może ktos coś powiedziec o tych modelach Technics SA-TX30 lub SA-TX50.

Patrząc po dostępności i cenach odnosze wrażenie, że to szyczt modelowy Technicsa dla amplitunerów - być może tylko wyglądem tak sie prężą bo moca z tego co patrzyłem nie wydająs się być na szczycie tego przewodu klockowego ?

Edited by vexxaw
Link to comment
Share on other sites

Ja co mogę Ci kolego powiedzieć hmm widziałem słyszałem gra ładnie itd myślę że na moc nie patrz podana ile prądu itd bo brak sesu czy cenowo najwyższa polka amplitunerow??? Bym polemizował myślę że i Duke poprze teorię moja jest to wysoki model bardzo ładny to coś na styl wzmakow z koncowka mocy wskaźniki itd ale ja osobiście powiem tobie że dla mnie osobiście AX7 podjechał i 30 i 50 siła moca itd może to moja tylko opinia każdy ma swoją jest ładny fakt gra ładnie i napewno wysoki dobry klocek chociaż są przeciwnicy w ogóle technicsa jak i Ci co wysoko idą i ... Ale o gustach się nie dyskutuje jak masz w dobrych pieniądzach zadbany nie składany z 5 nie z zapewne będziesz zadowolony 

Link to comment
Share on other sites

Dlatego ja czasami myślę że Ci co aż tak krytykują naszą markę hmm technicsa to zwyczajnie żal i dupe ściska grają na zakochanych nad itd za 300zl i szczyt ich marzeń my technicowcy nie jesteśmy melomanami co słyszymy że kabel sieciowy za 2tys poprawia brzmienie my lubimy dźwięk technicsa i tego się trzymajmy mam kolega niestety nasze drogi się rozeszły ale posiadał sprzęt audio wartości 50tys zł słowo dopuszczał się jakby miał dziewice A dla mnie grało to jak pisssssda w krzakach no ale mamy swoje gusta muzyczne i je szanujmy wiadomo że w amplitunerach  jest jak jest ale ja sądzę że od modelu 940 już grało i to dobrze i zapewne dobór kolumn ma tu duże znaczenie gdyż już tu pisałem technics nie zagra z każda kolumna A troszkę sprzętu przerabialem mam też Yamahe w sumie stoi od nowości i się kurzy gra technics też Akai dość dobre wzmaku jak Am67 czy 69 więc coś tam skubnolem w tym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Technics Group PL

  • Grupa zrzeszająca wszystkich fanów marki TECHNICS. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do dyskusji, wymiany spostrzeżeń oraz doświadczeń związanych z ukochanym producentem sprzętu audio.

Informacje

Zawartość

×
×
  • Create New...
UP