Jump to content

Welcome to Technics Group PL

Guest Image

Welcome to Technics Group PL, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Technics Group PL by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

vexxaw

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, przymierzam się do zakupu deck Technicsa model RS-AZ7 lub RS-AZ6 z uwagi, że ich ceny znaczeni się różnią na rzecz modelu 6 to mam pytanie czym się tak naprawdę różnią te sprzęty no może poza wizualnym zielonym podświetleniem w 7
 2. STX to nasz Polski wyrób ? Nie miałem porównania do czego innego więc nie wypowiem się o jego klasie. Co do powiększenia rodziny klocków to przymierzam sie powoli do zakupu SL-PS7.
 3. Dodam tylko, że pod to mam podpięty zesataw kolumn + kino domowe firmy STX. Źródłem dziwięku jest TV połączony optyką z AC500.
 4. Oto mój skromny zestaw ?
 5. No, No, No ładna więżyczka ? U mine to raczej będzie skąpo (fotki jutro zrobie): 1. Amplituner SA-AX7 2. Processor SH-AC500 3. Korektor SH-GE90 Powidz, mi w jakim celu masz 2 i 3 klocek (to chyba wzmazniacz i przedwzmacniacz) od dołu jeśli masz amplituner? P.S. Załóż swój temat w dziale "naszych sprzetów" to tam sie o tym pogada ?
 6. O cholera, to jednak mój ma problem. OK, dzięki za pomoc, będe coś kombinowął z tym wentylatorem.
 7. Fakt, że te 75% mocy to szło z internetu z teledysków na youtube więc to napewno nie ta jakość i moc jak z jakiejś prządnej płyty CD/DVD/BR. Ale głosno było ?
 8. Panowie, może ktos coś powiedziec o tych modelach Technics SA-TX30 lub SA-TX50. Patrząc po dostępności i cenach odnosze wrażenie, że to szyczt modelowy Technicsa dla amplitunerów - być może tylko wyglądem tak sie prężą bo moca z tego co patrzyłem nie wydająs się być na szczycie tego przewodu klockowego ?
 9. Tak wiem, że pewnie jest również jakiś włacznik termiczny ale już nie raz gotowałem go na 75% mocy i naprade obudował mało nie parzyła a mimo to wentylator się nie uruchomił. Na moim AX7 stoi jeszcze korektor i właściwei nie raz to on od amplitunera jest mocno gorący. Jak możesz to zrób u siebie jakiś test czy i kiedy ten wentylator jest wzbudzany.
 10. Panowie, mam 2 pytania dort. wentylatora w amplitunerze Techinncs SA-AX7 bo chyba z moim jest cos nie tak, bo jeszcze nigdy się nie załączył: 1. Kiedy powinien sie załącząc wentylator - czy steruje tym jakiś czujnik temp - czy zakres rozkręcenia pokrętła głośności (choć pomimo jazdy na 100% badal się nie załączył)? 2. Jak ewentyualnie przetestowac ten wentylator?

Technics Group PL

 • Grupa zrzeszająca wszystkich fanów marki TECHNICS. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do dyskusji, wymiany spostrzeżeń oraz doświadczeń związanych z ukochanym producentem sprzętu audio.

Informacje

Zawartość

×
×
 • Create New...
UP