Skocz do zawartości

Witamy na Technics Group PL

Guest Image

Witamy na Technics Group PL, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym. Jeśli posiadasz konto na FACEBOOK'u możesz to zrobić jeszcze szybciej jednym kliknięciem.

Zakładając konto na Technics Group PL, możesz uzyskać następujące przywileje:

  • Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Technics SH D1000 1.0.0

   (0 opinii)

2 zrzuty ekranu

Informacje o pliku

SH D1000 instrukcja obsługi PL.pdf

Programator audio, który można połączyć z komputerem PC w celu tworzenia dźwięku i systemów.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych procesorów, w których dedykowane programy są zapisywane z wyprzedzeniem w procesorze DSP, SH-D1000 jest wyposażony w procesor DSP do ponownego zapisywania programów, który umożliwia korzystanie z szerokiego zakresu funkcji poprzez zmianę i ustawienie programów za pomocą komputera osobistego.

Wyposażony w unikalny konwerter AD/A i przetwornik A/D S-Advanced Mash Class, może być używany nie tylko jako transfer programu z komputera, ale także jako cyfrowy przedwzmacniacz wykorzystujący przetwornik DAC lub analogową głośność systemu.

Na zaciskach wejściowych zamontowano jeden analogowy i cyfrowy (optyczny) szlak 3, a na wyjściach zamontowano dwa zaciski analogowe i cyfrowe (optyczne).
Dodatkowo posiada jedno cyfrowe wyjście do nagrywania.

W urządzeniu SH-D1000 można zapisać i odczytać maksymalnie trzy programy regulacji dźwięku utworzone na komputerze.

Możliwy jest napęd BTL wzmacniacza mocy.

Częstotliwość próbkowania cyfrowego wynosi 44,1 kHz i możliwe jest nagrywanie na płycie MD.

W zestawie bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania.

Oprogramowanie zamieszczone na stronie  Technics można było kupić na dyskietce.


W pakiecie znajdował się program do korektora zgodny z systemem Windows 95.
Ten program korektora umożliwia wybór korektora graficznego, korektora AI lub uniwersalnego korektora częstotliwości.

Korektor graficzny ma trzy elementy do wyboru: 9, 15 i 28. Lewy i prawy można indywidualnie regulować w zakresie ± 10 dB (jednoczesne L/R dla 28 elementów). Korektor graficzny może również wyświetlać charakterystykę częstotliwościową każdego pasma lub całości oraz regulować współczynnik Q.

Korektor AI umożliwia kontrolowanie „mocnego światła” i „miękko ostrego” obrazu dźwiękowego na dwuwymiarowej powierzchni wyświetlacza, zamiast numerycznego manipulowania charakterystyką częstotliwościową.

Za pomocą uniwersalnego korektora częstotliwości można niezależnie kontrolować częstotliwość środkową, poziom pasma, szerokość pasma i charakterystykę nachylenia każdego 11 pasm w zakresie ± 10 dB.

Udało mi się pobrać i używać funkcji kompatybilnych z Windows95 ze strony głównej Technics .

Dzielnik kanałów można ustawić na 2-drożny stereo lub 4-drożny monofoniczny dzielnik kanałów.

EQCD łączy w sobie korektor graficzny z dzielnikiem kanałów. Sygnał wejściowy jest wyrównywany przez korektor parametryczny, a następnie dzielony pasmo przez filtr.

Kontrola pola dźwiękowego (SFC) sprawia, że pomieszczenie odsłuchowe brzmi jak stadion poprzez dodanie dźwięku odbitego i pogłosu do sygnału wejściowego.

Cyfrowy przesuwnik poziomu może wyświetlać szczyt przychodzącego sygnału cyfrowego, a poziom przychodzącego sygnału można podnosić lub obniżać w obszarze sygnału cyfrowego.

Kontrola tonu półki (STC) składa się z 5 elementów dla każdego basu i sopranu, co daje w sumie 10 elementów.

Wirtualne stereo może zwiększyć rozprzestrzenianie się dźwięku, tworząc pole dźwiękowe poza rzeczywistą lokalizacją głośników.

Przesuwnik fazowy kanału kompensuje elektrycznie różnicę w punkcie emisji dźwięku poszczególnych jednostek głośnika wielodrożnego.

W nowej wersji oprogramowania programu korektora dodana została funkcja przełączania tłumienia sygnału wejściowego.

 

 

 

 

Edytowane przez Krzysztof Zdrojek


Opinie użytkowników

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość

Technics Group PL

  • Grupa zrzeszająca wszystkich fanów marki TECHNICS. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do dyskusji, wymiany spostrzeżeń oraz doświadczeń związanych z ukochanym producentem sprzętu audio.

Informacje

Zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
UP