Skocz do zawartości

Witamy na Technics Group PL

Guest Image

Witamy na Technics Group PL, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym. Jeśli posiadasz konto na FACEBOOK'u możesz to zrobić jeszcze szybciej jednym kliknięciem.

Zakładając konto na Technics Group PL, możesz uzyskać następujące przywileje:

  • Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Technics SA-AX7 - wentylator


vexxaw

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

mam 2 pytania dort. wentylatora w amplitunerze Techinncs SA-AX7 bo chyba z moim jest cos nie tak, bo jeszcze nigdy się nie załączył:

1. Kiedy powinien sie załącząc wentylator - czy steruje tym jakiś czujnik temp - czy zakres rozkręcenia pokrętła głośności (choć pomimo jazdy na 100% badal się nie załączył)?

2. Jak ewentyualnie przetestowac ten wentylator?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam ax7 i szczerze powiem Ci że nie zwróciłem nigdy uwagi ale zazwyczaj jak sama nazwa mówi studzić sprzęt odprowadza ciepło na moje program troszkę i mu przylot coś dobrze przy większym obciążeniu powinien się załączyć myślę może się mylę ale po prostu się załącza w odpowiedniej chwili gdy skórat nie patrzysz bo myślę że dostałby dużej temperatury mógł wyłączyć się bo zapewne ma zabezpieczenie lub uszkodzić  mam troszkę mało czasu ale jak nie ogarniesz daj znać w sobotę postaram Ci się sprawdzić na moim jak to wyglada

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem,

że pewnie jest również jakiś włacznik termiczny ale już nie raz gotowałem go na 75% mocy i naprade obudował mało nie parzyła a mimo to wentylator się nie uruchomił. Na moim AX7 stoi jeszcze korektor i właściwei nie raz to on od amplitunera jest mocno gorący.

Jak możesz to zrób u siebie jakiś test czy i kiedy ten wentylator jest wzbudzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że te 75% mocy to szło z internetu z teledysków na youtube więc to napewno nie ta jakość i moc jak z jakiejś prządnej płyty CD/DVD/BR. 

Ale głosno było ? 

Edytowane przez vexxaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę byś poszedł pierw krótka droga kup wentylatorem myślę że bez problemu sam wymienisz wyprać podłącz sklep zakup montaz bo po prostu kiedyś jak dawniej siedziałem w sprzęcie wiem że i one padają A nasze technicsy pamiętajmy są pelnoletnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, No, No ładna więżyczka ?

U mine to raczej będzie skąpo (fotki jutro zrobie):

1. Amplituner SA-AX7

2. Processor SH-AC500

3. Korektor SH-GE90

 

Powidz, mi w jakim celu masz 2 i 3 klocek (to chyba wzmazniacz i przedwzmacniacz)  od dołu jeśli masz amplituner?

 

P.S. Załóż swój temat w dziale "naszych sprzetów" to tam sie o tym pogada ?

 

Edytowane przez vexxaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wzmak przedwzmacniacz i koncowka mocy seria 1000 bo chciałem też mieć wzmacniacz i tak jeszcze dojdzie zmieniarka mc7 ac 500 lub ac300 procek amplituner kupiłem bo jest dobry ax7 mocny wydajny i szkoda mi to sprzedawać więc wolę niech stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Technics Group PL

  • Grupa zrzeszająca wszystkich fanów marki TECHNICS. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do dyskusji, wymiany spostrzeżeń oraz doświadczeń związanych z ukochanym producentem sprzętu audio.

Informacje

Zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
UP