Jump to content

Welcome to Technics Group PL

Guest Image

Welcome to Technics Group PL, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Technics Group PL by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Radzik42

Technics TOWER by Radzik

Recommended Posts

O to mój zestaw który udało mi się skompletować, patrząc od góry są to:

1. Technics SH-AC300 - Procesor kina domowego który jest dedykowany do mojego amplitunera,co prawda ja nie używam w ogóle opcji kina domowego,ale zależało mi na jego wejściach cyfrowych gdyż mój amplituner takowych nie posiada (coaxial i optical).

2. Technics SH-GE90 

3. Technics SH-GE70

4. Technics ST-GT550 wersja z RDS

5. Technics SJ-MD100 

6. Technics SL-PG5

7. Technics RS-BX747

8. Technics  SA-AX6

9. Technics SL- MC6

Kolumny z jakimi zestaw współpracuje to JAMO S606 + Subwoofer Technics SB-W500.

Posiadam również wzmacniacz SU-A600 i CD SL-PS620A ale są schowane gdyż ich nie używam.

Jeśli ktoś posiada jakieś pytania odnośnie segmentów które posiadam lub kolumn chętnie odpowiem 🙂 Pozdrawiam !

IMG_20190918_133536385.jpg

IMG_20190918_132821934.jpg

IMG_20190918_132852612.jpg

Bardzo ładny zestaw. Ampli i zmieniarka super się komponują, bajka.
Jesteś zadowolony z Jamo?

Też mam Jamo ale inny model.

Jamo rewelka! W swojej klasie cenowej bardzo udany zestaw,bas nie jest męczący a góra gra pięknie.

Zależało mi na nie za dużych gabarytach(niskotonowy głośnik z boku ścianki) i wyboru za dużego nie miałem,ale wygląd ich mnie zaczarował bo mam Black Piano 🙂

Troszkę się pozmieniało dlatego zaktualizujemy zdjęcia i sprzęt 😄

Zamiast SL-PG5 jest SL-PS740A ( dźwięk bez porównania na plus 740A )

i doszła Końcówka Mocy SE-A1000 którą steruje AC300 ( Super połączenie dźwiękowe jak i z wyglądu )

I zbudowałem szafkę pod wieżę aby się nie wywróciła i zależało mi na odseparowaniu segmentów (aby na wzmacniaczach nic nie stało),taki jest efekt końcowy i na razie tak zostaje,żadnych segmentów nie zamieniam. Pozdrawiam 🙂

IMG_20200226_121702554.jpg

IMG_20200226_120052720.jpg

IMG_20200225_131531012.jpg

No i powiem Ci że też muszę takowa szafeczke zbudować bo żona mnie już ciała że się obalić może A mi jeszcze dwa segmenty muszą dojść od razu możesz podpowiedzieć jak połączyć ac300 nie chce podpisać pod amplituner ale pod wzmak by podlaczyc pod tv 

20200525_173803.jpg

20200525_173733.jpg

AC300 mam podłączone do końcówki przez wyjście pre out,nie posiadam CU1000 dlatego AC300 służy mi jako przedwzmacniacz,Ty byś musiał w wyjście FRONT OUT i do AUX in w Przedwzmacniaczu(chyba) inaczej nie widzę tego.

A no ok będę jutro miał chwilkę to popatrzę bo praktycznie kupiłem to by fax sygnał z tv A jak wiesz wnet nic nie posiada opticala i ciężko podlaczyc to pod tv mam nadzieję że przeżuce sygnał z tv do wzmak przez właśnie ac300

No to super bo właśnie zależy mi na tym wiem że dużo osób używa tak jak Ty do koncowki mocy no u mnie ma służyć do tv tak że dobrze że mamy te forum by zawsze podpytac

Ty masz możliwość sprawdzenia różnicy w dźwięku, podłącz końcówkę pod PRE OUT w AC300 i sprawdź czy jest różnica niż jak gra normalnie końcówka z przedwzmacniaczem 🙂

Chodzi Ci czy lepiej gra koncowka z przed wzmacniaczem czy przez ac 300 tak

Ja jeszcze myślę czy będzie lepiej grało przez te oba segmenty

W

Jak ać 300 będzie podpięty pod przedwzmacniacz i dawał dźwięk na koncowke

Coś na początku nie chciało iść ale poszło i jest ok co do Twojego zapytania to powiem tak no niebo A ziemia nie wiem czemu przez przedwzmacniacz odnoszę wrażenie dużo większa moc niż przez samo ac300 wydaje mi się że to kwestia możliwości ustawień wiesz barwy dźwięku itd 

Temu się nie przysluchiwalem początek każde ucho słyszy inaczej więc opinia i tak miarodajna wiadomo że trzeba posłuchać samemu by móc to osądzić