Jump to content

Welcome to Technics Group PL

Guest Image

Welcome to Technics Group PL, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Technics Group PL by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

CD sl-ps900 czy warto zainwestować


mateusz8
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja mam 900-tkę nową od początku, zakupioną w sklepie w centrum Katowic. Nie wiem, czy on jeszcze istnieje? Natomiast dla córki kupiłem parę lat temu sl-ps7. Moje spostrzeżenia. Na + 900 3 wyjścia sygnału. 2 analogowe (stały poziom i regulowane) oraz optical. Przydałby się też coaxial. Sl-ps7 ma analogowe tylko jedno wyjście, więc możliwości podłączenia są ograniczone. Np. jak chcesz coś porównać lub podłączyć drugi wzmacniacz itp. 900 ma dwustopniowe wygaszanie wyświetlacza. 7-demka nie ma wcale wygaszacza. Pilot 900 jest bardziej rozbudowany i odtwarzacz ma programowalne klawisze i więcej funkcji. Odtwarzacz sprawia też wrażenie solidniejszego. Korekcja błędów lepsza jest w 900 oraz więcej nośników cd-r można odczytywać. Dźwięk z sl-ps7 wydaje się być na pierwszy rzut ucha spokojniejszy, mniej detaliczny, ale też cichszy i to może być powodem takiego odbioru dźwieku. Kiedy przyciszę 900-tkę już trudno je rozróżnić. Myślę, że laser jest trwalszy w 900-tce. No i włącznik nie podoba mi sie w sl-ps7. Ten krótki skok i cały czas świecąca się kontrolka stand/by. Tak samo jest w tunerach 650/630. Nie podoba mi się to. Złota kieszeń też średnio pasuje, ale to kwestia gustu. Tak samo jak kropkowany wyświetlacz. Na + sl-ps7 należy zaznaczyć dostępność laserów (jeszcze!), ale czy są to lasery dobrej jakości? W to już wątpię. To nie są juz oryginały. Mogłem po latach wybrać. Zostawiłem sobie sl-ps900.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Technics Group PL

  • Grupa zrzeszająca wszystkich fanów marki TECHNICS. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do dyskusji, wymiany spostrzeżeń oraz doświadczeń związanych z ukochanym producentem sprzętu audio.

Informacje

Zawartość

×
×
  • Create New...
UP