Jump to content

Welcome to Technics Group PL

Guest Image

Welcome to Technics Group PL, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Technics Group PL by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

rutkose

Administrator
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About rutkose

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Za każdym razem, gdy sięgam pamięcią do formatu jakim jest MiniDisc to staje mi przed oczami... liceum. Kolega posiadający małe, srebrne, kwadratowe pudełeczko z pilotem sterowania zamocowanym na przewodzie słuchawkowym. W dodatku nie odtwarzającym kaset, ani płyt CD tylko "dziwne" małe dyskietki z płytą w środku. O dziwo z funkcją nagrywania. Technologia rodem z filmów sci-fi. Zapytałem kolegę, czy mogę sobie posłuchać? Niestety nie - stwierdził. Bał się bo sam go od kogoś pożyczył. Zapytałem ile kosztuje ten grajek? Powiedział mi, ale liczba ta wydawała mi się na tyle ogromna, że nawet nie w
 2. Czy ta butelka Jagermeister to efekt zamierzony? ?
 3. Ten discman korcił mnie zawsze jak diabli! Jeśli mnie pamięć nie myli to było do niego etui ?
 4. Osobiście wszystkich witam ?
 5. Zestaw marzeń. Nie wiem jaka trzeba było mieć kiedyś pozycję by móc kupić taka całość w sklepie? ?
 6. Version 1.0.0

  2 downloads

  Technics SU-C3000 service manual EN Specyfikacja Frequency response: 20Hz to 20kHz Total harmonic distortion: 0.002% Input sensitivity: 3.5mV (MM), 200mV (line) Signal to noise ratio: 86dB (MM), 112dB (line) Output: 2.2V (Pre out) Dimensions: 483 x 134 x 375mm Weight: 13.8kg Year: 1998
 7. Czas na mnie. Na chwilę obecną mój zestaw wygląda tak (obecną, gdyż u mnie się to zmienia z dnia na dzień).: Przedwzmacniacz SU-C3000 Końcówka SE-A3000 Odtwarzacz CD SL-P2000 na RCA Furukawa Magnetofon szpulowy RS1500 z przekładką na 1506 Gramofon SL1210mk2 Magnetofon RS-B100 Magnetofon RS-B905 Magnetofon RS-B965 Odtwarzacz CD SL-PS670D Głośniki SB-C700 na przewodach Kimber 8TC oraz na standach Atacama Napewno coś się jeszcze zmieni więc szykujcie się na Vol. 4 ? Z czasem zaprezentuje swoje poprzednie zestawy. Pozdrawiam.
 8. Od kiedy stałem się posiadaczem magnetofonu rs-b905 zawsze czegoś mi w nim brakowało. Jedną rzeczą była złota naklejka ‚Dolby HX Pro’, gdzie udało mi się uzyskać replikę oraz jeszcze czegoś... podświetlenia i tak mało widocznej w tym modelu kasety. Jako, że sprzęt trafił do znajomego, który dokonał dla mnie recapu (wymiany wszystkich kondensatorów na nowe) to zapytałem czy byłby w stanie dołożyć podświetlenie? Odparł, że bez problemu. Jak tego dokonał? Przedstawiam na zdjęciach :)

Technics Group PL

 • Grupa zrzeszająca wszystkich fanów marki TECHNICS. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do dyskusji, wymiany spostrzeżeń oraz doświadczeń związanych z ukochanym producentem sprzętu audio.

Informacje

Zawartość

×
×
 • Create New...
UP